150 פודים גויה שחור


שם המוצר:
המחיר שלנו:
מע"מ:
דמי משלוח:
זמן אספקה:
תקופת אחריות:

150 פודים גויה שחור

279.00
כולל מע"מ
15.00
1
150 פודים גויה שחור
150 פודים גויה שחור


150 פודים גויה שחור - מידע נוסף

קפה ג'ויה- לאלו מביניכם המחפשים את האיכות מאחורי הטעם, Caffe' Gioia

כבר יותר מ- 50 שנה חברה איטלקית זו קולה תערובת קפה אספרסו שונות, וצברה מומחיות בהפקת קפה איכותי תוך שימוש רק בפולי קפה מובחרים הנבררים בהקפדה.

פודים של Caffe' Gioia מיוצרים על ידי שימוש בטכנולוגיה חדשנית ביותר המקפידה כי פולי הקפה נטחנים בדיוק מירבי של כמות ודרגת טחינה. לאחר מכן כל פוד נארז באריזת ואקום  נפרדת בו זמנית עם דחיסת הקפה הטחון בנייר פילטר האיכותי ביותר ועל פי התקן האיטלקי (E.S.E  (Easy Serving Espresso.

 

Caffe' Gioia מתחייבת כי כל הפודים המיוצרים על ידה מותאמים לכל מכונות קפה אספרסו פודים בעלי תקן E.S.E.

חברת Gioia חקקה על דגלה: "מטרה אחת יש לעבודתנו: ייצור איכותי ביותר של פולי קפה וקפה פודים תוך כדי שימוש במבחר פולי רובוסטה וערביקה מהמשובחים בעולם בשילוב עם המיכשור החדשני והמקצועי ביותר".

מקצוענות, חדשנות והקפדה ללא פשרות, אלו אמות המידה לפיהן בנתה חברת Gioia Cafe את מעמדה המכובד בשוק הקפה האיטלקי.

 

GIOIA CAFFE' - Black Label (100% Arabica)i

 150 קפה פודים (אריזה שחורה) 100% ערביקה.

 

תערובת קפה איטלקי משובח, 100% ערביקה, עכשיו- במחיר הזול בארץ.

זהו אחד מפודי הקפה האיכותיים והמבוקשים בעולם, אניני הקפה ואוהבי איכות שאינם מתפשרים על כוס אספרסו חזק אך עם זאת עם טעם מעודן ומהוקצע.

כאמור-  פודים אלו מכילים קפה טחון 100% ערביקה מפולים משובחים בלבד. ישנה תערובת המשלבת גם פולי רובוסטה- האריזה הירוקה של ג'ויה קפה.

 

לסיכום- פוד קפה איטלקי להפקת אספרסו או קפ'וצינו איטלקי איכותי כמו בבית-קפה באיטליה.להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך: