על- CoffeeDepot


דף הבית >> על- CoffeeDepot

CoffeeDepot.co.il

 

קופי-דיפו הינה מחנויות האינטרנט הוותיקות ברשת בתחום קפה ו- מכונות קפה. קופי דיפו הינם יבואנים ראשיים ובלעדיים של מותגי-על בענף כגון QuickMill, Solis, Nemox, ECM ואחרים.  

אמנת השירות של COFFEE-DEPOT הינה ללא פשרות- אין לקוח לא מרוצה! אנו מתגאים בשרות מקצועי יעיל ואפקטיבי. מחלקת השירות והטכנאים שלנו לשרותכם בכל עת ובכל נושא. סבלנות ומקצועיות ילוו אותך לכל אורך תהליך הרכישה, לפני ההזמנה ולאחר קבלת המוצר.
בין אם אתם מחפשים קפה גורמה , פולים קפה , פודים ו/או מכונות אספרסו, ב- COFFEE-DEPOT תמצאו את כל צרכי הקפה שלכם, באיכות הגבוהה ביותר ובשירות האדיב ביותר..

אנו מאמינים ששביעות הרצון של לקוחותינו הינה שביעות הרצון שלנו. אנו נעשה כל שביכולתנו על מנת שחוויית הקנייה תהיה חיובית עבורכם, וכי תהיו מרוצים ממכונת הקפה החדשה או מקפה הגורמה שרכשתם.  
 

> שרות לקוחות ותמיכה בדוא"ל  (תשובות מהירות)

ניתן ליצור קשר באמצעות האתר בכל נושא, ואנו נשוב אליכם בהקדם עם פתרון.
 

> מעבדת תיקונים ארצית
קיימות מספר מעבדות שירות, בצפון ובמרכז. מומלץ ליצור קשר עימנו בטלפון-

 077-933-7033 להפנייה למעבדה המתאימה לסוג המכונה שברשותכם.  

למרבית מכונות הקפה תוכלו להשיג אצלנו חלקי חילוף או אביזרי קפה, חומרי ניקוי, תחזוקת מכונות וכדומה. לקבלת שירות בתקופת האחריות מומלץ להמציא חשבונית או תעודת אחריות המעידים על רכישה ממשווק מוסמך ו/או תאריך הקנייה מ COFFEE-DEPOT.
 
 

> חשוב לדעת!
אזהרה, במידה ונתקלתם באחד ממוצרינו אשר מיובאים בזכיון בלעדי מטעמנו, על מדפי חנות פיזית או באתר ברשת האינטרנט, יתכן כי המידע המוצג אינו המידע הנכון והמהימן. טעויות מסוג זה, אין היצרן או COFFEE-DEPOT אחראים להן.
כמו כן, באם רכשתם את מוצרינו מהמותגים הבאים- Nemox, QuickMill, Solis, ECM, Expressivo שלא מאיתנו, מבחינתנו המוצר אינו מכוסה באחריות מטעמנו, ואין היבואן ו/או היצרן ו/או COFFEE-DEPOT רואים עצמם אחראים בכפוף לתנאי תעודת האחריות.

 

 

 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך: