אחריות ומדיניות שירות

מוצרים הנמכרים באתר Coffee-Depot.co.il הינם תמיד עם אחריות מלאה מאת היבואן או היצרן. מתן שירות מקצועי למגוון המותגים מטעמנו הינו ססמתנו. Coffee-Depot.co.il הינו היבואן של מרבית המותגים באתר, ומעבר לכך, בנושאי תקלה או בעיה הקשורות במתן שירות למוצר ו/או אחריות- צוות Coffee-Depot.co.il תמיד לרשותכם. כל פריט שנרכש דרך האתר, תמיד יהיה מגובה באחריות ושירות. 

להלן רשימת המותגים המוצגים באתר Coffee-Depot.co.il, והבהרות על אחריות ןמתן שירות-

 

 ECM, Expobar, Nemox, QuickMill, Solis, La Pavoni, Nuova Simonelli

תמיכה טלפונית בנושאים טכניים וכן אחריות לשנה במעבדות היבואן.

שימו לב! יש לשמור האריזה המקורית על מנת שבמקרה הצורך בקבלת שרות ניתן יהיה לארוז את המכונה לשינוע בטוח. כאשר ישנו קושי בשינוע ו/או באריזה בטוחה של המכונה, אנא צרו עימנו קשר לתיאום איסוף והחזרה בעלות מינימלית.

 

 

Gaggia, Innova, Jura,

תמיכה טלפונית בנושאים טכניים וכן אחריות לשנה במעבדות היבואן 
בנושאי תקלה או בעיה הקשורות במתן שירות למוצר ו/או אחריות- צוות Coffee-Depot.co.il תמיד לרשותכם.

 

אחריות היצרן- הבהרות והסברים 

אחריות היבואן ו/או היצרן אינה מוחלטת ואף משתנה בין יצרנים ובין יבואנים. יש תמיד לעיין בחוברת ההוראות ובפרטי תעודת האחריות מטעם היבואן או היצרן. ככלל, אחריות למטחנות קפה ולמכונות קפה תהיה מוגדרת על פי הקריטריונים הבאים-

"מכשיר זה יצא ממפעלנו כאשר הינו ללא פגם ותקין. במידה ואין הדבר כך ו/או נפל במכשיר פגם במהלך תחזוקה ושימוש מורשים ותקינים במהלך תקופת האחריות, היצרן ידאג לתקן או להחליף את הפגם.

אחריות בדר"כ אינה מכסה את המפורט להלן: 

שימוש לא נכון אשר גרם לנזק כלשהו במטחנת קפה או מכונת אספרסו. כמו כן נזקים שנגרמו כתוצאה ממים שאינם מזוקקים מחלקקי חול ומאבנית. בנוסף, בלאי סביר כגון גומיות ו/או שחיקת להבי דיסקיות במטחנות קפה.

◄ באם הנזק נגרם כתוצאה מהזנחה, שימוש מתעלל, תחזוקה לקויה, התקנה לא מורשית או פעולה בניגוד להוראות המשתמש.
◄ נזק כתוצאה משינויים, תיקונים או כיוונים ע"י אדם שאינו מורשה מטעם היבואן או היצרן.
◄  ליקויים קוסמטיים או פגמים אסטטיים כתוצאה מגורם זר מתערב ו/או תנאים סביבתיים.
מכשירים אשר אינם מלווים בהוכחת רכישה, כגון מספר סידורי וסימון או ללא חשבונית קנייה.
מכשיר ששימש להשכרה ו/או למטרה מסחרית אחרת ללא רישיון תקף או אישור, אלא אם צוין אחרת מפורשות.
◄ התקנה ועלויותיה, נזקי צד שלישי, וכדומה.
 
שימו לב!  רוב מטחנות הקפה המקצועיות וכן מכונות קפה עוברות בדיקץ תקינות במפעל היצרן עוד בטרם שליחתן. פתקית יצרן בדבר הבדיקה האמורה מצורפת למוצר עצמו. בהתאם, מטחנת קפה חדשה או מכונת קפה חדשה יכול שיגיעו אל הלקוח עם שאריות מים קלות, מעט קפה וכדומה. כל שיש לעשות במקרהשל מעט מים או לחות, הוא ליתן למכשיר להתאוורר מחוץ לאריזה מס' שעות עד לייבוש. 
בכל הנוגע לשרות או קבלת אחריות בהקשר לפריט מסוים, צוות Coffee-Depot.co.il ישמח לעמוד לרשותכם.להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך: