מכונות קפה אוטומטיות

מכונות קפה אוטומטיות

מכונות קפה אוטומטיות מפיקות קפה אספרסו בלחיצת כפתור בלבד.  מכונת הקפה מבצעת את מלוא הפעולות הנדרשות האופן אוטומטי עצמאי כגון- טחינת פולי קפה, דחיסה ומיצוי של קפה טחון. כל הפעולות הללו הינן ללא התערבות המפעיל האנושי. בנוסף, מכונת קפה אוטומטית גם פולטת את הקפה החלוט המשומש ב"עוגייה" לתוך תא אחסון אשפה פנימי, שם הוא נצבר עד לריקון תקופתי. בשל כך, מאופיינת מכונת קפה אוטומטית גם בניקיון מופתי.  

יתרון נוסף הוא כי אף אדם שאינו בקיא כלל וכלל ברזי הפקת אספרסו מקצועי, יקבל בלחיצת כפתור יחידה כוס קפה אספרסו מקצעוית עם קרמה וארומה מעולים. לכן, מכונת אספרסו אוטומטית מתאימה באופן מושלם לאלו אשר אינם מעוניינים ליטול חלק פעיל בפעולות המכונה השונות.
 
אפיון נוסף של מכונת קפה אספרסו אוטומטית הוא מטחנת קפה מובנית בגוף המכונה. מטחנת קפה מקצועית זו טוחנת את פולי הקפה הקלויים שניות בודדות לפני הידוקם וחליטתם לכוס אספרס איכותיתו. 
.
מכונות קפה אוטומטיות ככלל הינן יותר יקרות ממכונות שאינן אוטומטיות לחלוטין, כתוצאה מהמפורט לעיל, והינן בעל מראה אלגנטי ומהוקצע התואם את צרכי המשרד והבית, בין היתר, הודות לנוחות ההפעלה והנקיון היעיל.

הקצפת חלב במכונת קפה אוטומטית לעיתים ידני באמצעות קנקן הקצפה ושימוש בקיטור, ולעיתים הינו אוטומטי לחלוטין באמצעות מקציף חלב Cappuccinator אשר יונק חלב מקרטון החלב החלב ומפיקו חם ומוקצף ישירות לכוס האספרסו הממתינה.להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך: